اقدام دلیرانه نیروی دریایی سپاه نشان داد امنیت خلیج فارس در ید قدرت ایران است

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پیامی به فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد:اقدام دلیرمردان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس نشان داد که حفظ امنیت این منطقه حساس در اختیار جمهوری اسلامی ایران است و آمریکا نیز نمی تواند قاعده این بازی را رعایت نکند.

علاالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی از عملکرد و اقدام نیروی دریایی سپاه پاسدارات انقلاب اسلامی قدردانی کرد. متن پیام به شرح زیر است:

سردارسرتیپ پاسدار، علی فدوی

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم

عزت و اقتدار ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران یکبار دیگر با اقدام هوشمندانه و مقندارانه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به نمایش گذاشته شد.

اقدام دلیرمردان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس نشان داد که حفظ امنیت این منطقه حساس در اختیار جمهوری اسلامی ایران است و آمریکا نیز نمی تواند قاعده این بازی را رعایت نکند.

تجاوز دو شناور آمریکا به حریم دریایی خلیج فارس گرچه عمدی نبود اما عکس العمل سریع و هوشمندانه این نیروی پرافتخار یکبار دیگر اقتدار این ملت بزرگ در زیر سایه پر برکت فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) را به نمایش گذاشت.

نکته تحسین برانگیز این اقدام مقتدارانه رفتار اسلامی برادران سپاه با دستگیرشدگان آمریکا بود که برای همه دنیا نکات آموزنده در بر داشت و نشان داد اسلامی واقعی چنین رفتاری دارد.

پیام روشن این اقدام به کشورهای منطقه این بود که جمهوری اسلامی ایران با احساس مسئولیت در برابر امنیت این منطقه حساس در شرایطی قرار دارد که با قدرت های بزرگ اینگونه برخورد می کند و آن ها باید توجه داشته باشند که دچار اشتباه محاسبه نشوند و بیهوده رجز خوانی نکنند.

اینجانب از جانب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با کمال احترام و سپاس ویژه از عملکرد نیروهای عمل کننده و فرماندهی هوشمندانه جنابعالی این موفقیت را تبریک و برای شما و همه دلیرمردان نیروی دریایی سپاه آرزوی موفقیت دارم

علاالدین بروجردی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

دیدگاه ها