اطلاعیه شماره ۷ علاءالدین بروجردی

بسمه تعالی
مردم شریف و گرانقدر بروجرد ،اشترینان و روستاهای تابعه

سلام علیکم
خداوند متعال را سپاس می گویم که یکبار دیگر با دستان توانمند شما ، در برابر انظار جهانیان حماسه با شکوه دیگری را رقم زد وباعث گردید ملت بزرگ ایران گامی بلند در جهت تقویت و تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بردارد. شما مردم فرهیخته این خطه از میهن اسلامی با این حضور ،شور و شعور والای خویش را به نمایش گذاشته و همچون گذشته بروجرد راسرافراز نمودید.
جدای از برخی تخلفات آشکار انتخاباتی که وظیفه مسئولین ذیربط را سنگین ترنموده و چهره زیبای انتخابات سالم را خدشه دارکرده است حضور شما مردم فهیم و احساس مسئولیتتان تحسین برانگیز است و بنده به سهم خود از یکایک شما عزیزان بویژه خانواده های معظم شهدای گرانقدر،جانبازان سرافراز،آزادگان غیور و مفقودین عزیز،امام جمعه محترم وروحانیون بزرگوار ،نیروهای مسلح،سربازان گمنام امام زمان(عج)،بسیجیان حماسه آفرین ،پزشکان،مهندسین ،بازاریان ، فرهنگیان ،دانش آموزان،اساتیدمحترم دانشگاه ها ودانشجویان ،وکلا و قضات ،کارکنان ادارات مختلف ،تولید کنندگان ،کارگران ،کشاورزان ،روستاییان ،عشایر غیور و کلیه آحاد مردم شریف همیشه در صحنه شهرستان بروجردو اشترینان و روستاییان محترم تشکر و قدردانی می نمایم.
اکنون که تقدیر الهی انتخابات شهرمان را دو مرحله ای رقم زده است انتظار می رود که همه نامزدهای محترم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که برای مرحله دوم انتخابات مورد اعتماد مردم عزیزمان قرار گرفته اند به جد تلاش نمایند با مظاهر کژی ها و کاستی ها و صحنه های دور از شأن والای مردم شریف بروجرد که منجر به دستگیری تعدادی از عوامل آن نیز توسط نیروهای مسئول گردیده است،مبارزه نمایند. بدون شک مبارزه با فساد از همین نقاط آغاز می گرددو ما نباید اجازه دهیم چنین صحنه های نفرت انگیزی در دوره دوم انتخابات تکرار شود.
نتیجه انتخابات تجلی اراده ملت بزرگ ایران است و من صمیمانه از یکایک مردم شریفمان که برای پنجمین بار به اینجانب رأی اعتماد دادند قدردانی نموده و اعلام می نمایم در مرحله دوم نیزهمانند مرحله اول به احترام مردم شریفی که شانزده سال به بنده اعتماد نموده اند در صحنه حضور خواهم داشت و تصمیم مردم در مرحله نهایی هر چه باشد بدون تردید بهترین تصمیم است . در عرصه سیاست های داخلی و خارجی و در کنار اقدامات ملی ، دفاع جانانه از جایگاه والای ولایت و تبعیت از آیت ا… العظمی امام خامنه ای مهمترین وظیفه نمایندگان مجلس دهم می باشد .
مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن را یکی دیگر از وظایف مهم نمایندگان در چهارچوب قانون گذاری و نظارت در مجلس دهم دانسته و تأکید می نمایم امروز مهمترین مسأله جامعه ما مبارزه در جنگ تحمیلی اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم ، بویژه حل مشکل بیکاری جوانان عزیزشهرمان می باشد .امیدوارم همشهریان عزیز ما در بروجرد و اشترینان و کلیه روستاییان گرامی، دوران رکود اقتصادی را هرچه سریعتر سپری نموده و ما شاهد لبخند رضایت بر چهره مردم عزیزمان با شیم.
والسلام علیکم و رحمت ا… و برکاته

با سپاس و احترام

علاءالدین بروجردی

مطالب مشابه
دیدگاه ها