بروجردی در واکنش به بسته‌شدن صفحه جمعی از فرماندهان سپاه توسط اینستاگرام: ملت ایران در تحریم اینستاگرام یکپارچه عمل کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه اقدام اینستاگرام به دستور آمریکا صورت گرفت، گفت: باید روی فیلتر این شبکه اجتماعی بحث و بررسی صورت گیرد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
دیدار علاءالدین بروجردی با جمعی از مردم شهرستان بروجرد

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بسته شدن صفحه جمعی از فرماندهان سپاه، رئیس قوه قضاییه، محمدباقر قالیباف، محسن رضایی و بخش انگلیسی سایت مقام معظم رهبری از سوی اینستاگرام، گفت: این یک اقدام روانی در سطح بین الملل است تا اینستاگرام وابستگی خود به آمریکا را به اثبات برساند و دشمنی خود با جمهوری اسلامی را نشان دهد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بنده نیز برای حمایت از سپاه و احترام به دفتر مقام معظم رهبری که حتی صفحه انگلیسی آنها را نیز بسته اند و در اعتراض به اقدام اینستاگرام پیامی روی صفحه خود در این شبکه اجتماعی گذاشتم که دیگر فعالیتی نخواهم داشت.

مردم در حمایت از سپاه یکپارچه عمل کنند

وی افزود: ملت ایران نیز باید یکپارچه باشند و زمانی که برخی به سپاه که حامی و حافظ امنیت ملی بوده و امام(ره) آنها را ناجی کشور دانسته است، متعرض می شوند، به صورت یکپارچه عمل کرده و با این اتحاد نقشه آنها را خنثی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه اقدام اینستاگرام را به دستور آمریکا عنوان و خاطرنشان کرد: باید روی فیلتر این شبکه اجتماعی بحث و بررسی صورت گیرد./

دیدگاه ها