بروجردی: اقتصاد خانوارها گرانی بنزین را تاب نمی‌آورد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شرایط کنونی اقتصاد مناسب افزایش قیمت حامل‌های سوخت و بنزین نیست چراکه با تحقق این امر التهابات بسیاری به بازار تزریق شده و قیمت سایر کالاهای اساسی نیز گران می‌شود.

 

 

 

علاءالدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درباره انتشار خبرهایی مبنی بر۲۵۰۰ تومانی شدن قیمت بنزین، گفت:شرایط کنونی جامعه از نظر اقتصادی، پذیرای افزایش قیمت حامل‌های سوخت و بنزین نیست چراکه با تحقق این امر التهابات بسیاری به بازار تزریق شده و قیمت سایر کالاهای اساسی نیز گران می‌شود.

جامعه آمادگی پذیرش افزایش قیمت بنزین را ندارد

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جامعه آماده افزایش قیمت بنزین نیست، افزود: دولت برای افزایش قیمت بنزین باید علیرغم در نظر گرفتن شرایط جامعه، پروسه‌ای منطقی و مبتنی بر واقعیت‌‌‌ها، وضعیت اقتصادی کشور و مردم را به کار گیرد و با طرحی پخته به سراغ تحقق این موضوع رود.

تصمیمات دولت در حوزه اقتصادی باید پخته و با توجه به شرایط مردم باشد تصمیمات دفعتی باعث التهاب بازار و افزایش قیمت کالاها می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: تصمیمات دولت در حوزه اقتصادی باید پخته و با توجه به شرایط مردم باشد تصمیمات دفعتی باعث التهاب بازار و افزایش قیمت کالاها می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم به هیچ وجه نباید به فضاسازی‌‌‌ها و اخبار منتشر شده در فضای مجازی توجه کنند چراکه اتاق فکر دشمن به دنبال تشویش اذهان عمومی و ایجاد اختلال در حوزه اقتصادی کشور است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: مردم نسبت به اخبار منتشر شده درباره افزایش قیمت‌ کالاها و بنزین عکس‌العمل نشان نداده و براساس شایعه‌ها تصمیم‌‌‌‌گیری نکنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر گران شدن قیمت بنزین منتشر شده است./

 

دیدگاه ها