عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: باید در جاده دو طرفه برجام حرکت کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد باید در جاده دو طرفه برجام حرکت کنیم از این رو زمان برای بازنگری در اجرای جدی برجام فرارسیده است.

علاء الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شرایط جدیدی توافقنامه برجام، گفت: برنامه جامع اقدام مشترک از ابتدا یک جاده دو طرفه بود. در واقع کشورمان پذیرفت تعدادی از فعالیت های صلح آمیز هسته ای خود را محدود کند و در مقابل مقرر شد آمریکایی ها و کشورهای حاضر در برجام تحریم ها را بردارند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که رییس جمهور جدید ایالات متحده نقض عهد کرد و از توافقنامه برجام به طور یکجانبه خارج شد.

وی با اشاره به کاهش سطح تعهدات برجامی کشورمان، ادامه داد: اعتقاد دارم باید در جاده دو طرفه برجام حرکت کنیم لذا به نظر می رسد زمان برای بازنگری در اجرای جدی برجام فرارسیده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: اقدام متقابل کشورمان در چارچوب برجام است و نمی تواند ابزاری برای افزایش فشارهای علیه ایران استفاده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شورای عالی امنیت ملی تصمیم راهبردی را اتخاذ کرده لذا امیدواریم اروپایی ها نیز در مواجه با آن تامل کنند./

دیدگاه ها