بروجردی: گفتگوی ملی بازخورد تهدیدهای آمریکا و حرکتی مفید برای سیاست‌های نظام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گفتگوی ملی بازخورد تهدیدهای آمریکا است و در مجموع حرکتی مفید برای مجموعه سیاست‌های نظام در مدیریت جامعه است یعنی ثابت می‌کنیم در برابر تهدیدهایی که می‌شود، می‌ایستیم.

 

 

 

علاء الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه برخی از سیاست‌مداران سرشناس و فعالان سیاسی پروژه‌ای را تحت عنوان گفتگوی ملی برای حل مشکلات و اتحاد و وفاق ملی آغاز کردند، گفت: همیشه تجربه تاریخی ۴۰ سال گذشته این بوده که هر زمانی که فشار دشمن زیاد می‌شود و تهدیدهای آنها بیشتر می‌شود، انسجام داخلی کشور نیز بیشتر می‌شود.

گفتگوی ملی بازخورد تهدیدهای آمریکا و حرکتی مفید برای مجموعه سیاست‌های نظام در مدیریت جامعه است

قطعا در تهدید برون‌مرزی یک دست، یکپارچه و متحد هستیم

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: شاید یکی از دلایلی که این رویداد در این مقطع اتفاق افتاده، تهدیدهای آمریکا، تروریست خواندن سپاه و تعرض به حریم امنیت ملی ایران بود و به همین دلیل نیز مجلس شورای اسلامی علی‌رغم اینکه سلایق مختلف سیاسی در آن حضور دارند، یکپارچه با یک حرکت نمادین همگی لباس مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بر تن کردند و به دنیا اعلام کردند که ما قطعا در تهدید برون مرزی یک دست، یکپارچه و متحد هستیم.

گفتگوی ملی حرکتی مفید برای مجموعه سیاست‌های نظام در مدیریت جامعه

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه گفتگوی ملی بازخورد تهدیدهای آمریکا است، تصریح کرد: در مجموع این گفتگوی ملی حرکتی مفید برای مجموعهسیاست‌های نظام در مدیریت جامعه است.

گفتگوی ملی در تمام ابعاد برای کشور مفید است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: گفتگوی ملی در تمام ابعاد برای کشور بسیار مفید است./

 

دیدگاه ها