روایتی از سفر ساده فرزند رهبر معظم انقلاب به مشهد

پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود، میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که آقای بروجردی هم کنارشان بودند. میان مردم پیاده شدند، فکر کنم خیلی‌ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می‌روند یا نه.


به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم ، محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان در کانال تلگرامی خویش روایتی از سفر ساده فرزند مقام معظم رهبری به مشهد برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی به‌شرح ذیل نوشته است:

پرواز که نشست منتظر بودیم درهای هواپیما باز شود، میان مردم حاج آقا مجتبی پسر آقا را دیدم که آقای بروجردی هم کنارشان بودند.  میان مردم پیاده شدند، فکر کنم خیلی‌ها کنجکاو بودند ببینند که آیا ایشان با خودروی اختصاصی پاویون می‌روند یا نه.  با شناختی که داشتم می‌دانستم جوابش چیست اما چون فاصله داشتیم این جواب را شخصاً ندیدم.

درهای اتوبوس که باز شد تا پیاده شویم من و خیلی‌های دیگر جواب را دیدیم، ایشان هم بین مردم از اتوبوس پیاده شدند. حالا دیگر من هم کنجکاو شده بودم ببینم ایشان کجا و با چه خودرویی سوار می‌شود، به پائین پله‌ها که رسیدند آقای بروجردی از ایشان جدا شد. از نظر من طبیعی بود که حاج آقا مجتبی هم همان‌جا سوار خودرو شود یعنی اگر من جای ایشان بودم چنین عمل می‌کردم اما دیدم ایشان رفت سمت جایی که خودروهای عادی می‌آیند مسافرانشان را پیاده می‌کنند و مردم سوار تاکسی می‌شوند.

فردی که کنار ایشان بود و من فکر می‌کردم محافظ است با علاقه و شوری ویژه در حالی که مصافحه می‌کرد از ایشان خداحافظی کرد، تازه فهمیدم شخصی از مردم است که فرصت را غنیمت دانسته و خیلی راحت هم‌کلام فرزند رهبر انقلاب شده است.

حاج آقا مجتبی بعد از خداحافظی با وی جایی که همه مسافرانشان را پیاده و سوار می‌کنند، سوار خودروی پژو ۴۰۵ بدون شیشه دودی شد و رفت و من با خود گفتم بیخود نیست که هیچ کس برای مردم، “آقا” نمی‌شود چون هیچ کس مثل “آقا” و تربیت شدگان توسط  ایشان مردمی نمی‌شود.

دیدگاه ها