توضیحات بروجردی در خصوص شعارپراکنی علیه وی در مراسم تشییع پیکر شهداء حادثه تروریستی افرادی به بهانه برجام به روسای قوا توهین کردند؛ پاسخ مختصری به آنها دادم+ فیلم

نماینده مردم بروجرد در مجلس توضیحاتی را پیرامون سردادن شعارهایی در مراسم تشییع پیکر شهداء حادثه تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان در مرکز سپاه پاسداران اصفهان ارائه کرد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

علاء الدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سردادن شعارهایی در مراسم تشییع پیکر شهداء حادثه تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان در مرکز سپاه پاسداران اصفهان، گفت: به دلیل اینکه شهید بروجی (برادر رییس دفتر اینجانب) یکی از شهدای حادثه اخیر بود در مراسم استقبال از پیکر شهدا حضور داشتم که باید یادآور شد مراسم با شکوهی با استقبال خانواده شهدا برگزار شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه در پایان مراسم عده ای از افراد که از خانواده شهدا هم نیستند به رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی بی احترامی کردند و تحت عنوان برجام مطالب تندی گفتند که در مواجه با آنها پاسخ مختصری دادم.

وی ادامه داد: می توان گفت که به طور طبیعی افرادی در این مراسم ها حضور پیدا می کنند تا اقداماتی انجام دهند و سپس با موبایل در فضای مجازی منتشر کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: پس از این اتفاق سردار سلیمانی، فرمانده سپاه پاسداران اصفهان در تماس تلفنی از رخداد پیش آمده عذرخواهی و اعلام کرد افراد تندرویی خارج از برنامه پیش بینی شده در این مراسم حضور پیدا کردند. در واقع نسبت به این افراد شناخت مستقیمی نداشتند  و این افراد خارج از سیستم در مراسم حضور پیدا کرده بودند زیرا تمام خانواده شهداء با پیکر شهدا خارج شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شناسایی این افراد مهم است، اظهار کرد: در واقع اینها کسانی هستند که  سابقه حضور در جبهه و جنگ، ایثارگری و حتی در زمره خانواده شهدا هم نیستند اما همیشه مدعی و کاسه داغ تر از آش می شوند.

بروجردی با اشاره به اینکه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نباید شناسایی این افراد را رها کنند، تصریح کرد: در واقع باید اذعان کرد که سپاه پاسداران قداست دارد و شهداء حادثه تروریستی اخیر از نیروهای سپاه پاسداران بودند؛ همه افراد به سپاهیان افتخار می کنند لذا این افراد باید حرمت میزبان را رعایت می کردند و در مرکز سپاه این اقدام را انجام نمی دادند./

دیدگاه ها